St Lorenzen - Dolomieten (885- 2600 m)
Winterwandelvakantie Dolomieten – St. Lorenzen
Beleef de magie van de winter in de indrukwekkende Dolomieten tijdens deze comfortabele winterwandelvakantie per bus. U verblijft in het gastvrije ***Hotel Lindnerhof in St. Lorenzen, prachtig gelegen in het schilderachtige Pustertal en nabij het populaire skigebied Kronplatz. Dankzij deze centrale ligging vormt het hotel een ideale uitvalsbasis voor winterwandelaars en natuurliefhebbers. Bovendien stopt de skibus direct voor de deur, waardoor u gemakkelijk de omliggende wandelgebieden en winterse bezienswaardigheden kunt bereiken.
Tijdens deze reis geniet u van besneeuwde berglandschappen, sfeervolle dorpen en adembenemende panorama’s. De winterse wandelroutes voeren u langs idyllische dalen, door stille bossen en naar schitterende uitzichtpunten. De frisse berglucht, de rust van de natuur en de indrukwekkende bergwereld van de Dolomieten zorgen voor een heerlijke ontsnapping aan de dagelijkse drukte. Met de comfortabele busreis en de warme gastvrijheid van Hotel Lindnerhof bent u verzekerd van een ontspannen en onvergetelijke wintervakantie.
Iedere dag kiest uw reisbegeleiding een route uit in het Eisacktal of Pustertal, afhankelijk van de sneeuwcondities. Zo geniet u steeds van de beste omstandigheden.
Ook geschikt voor skiërs
Deze reis biedt volop mogelijkheden voor skiërs. De skibus vertrekt op ca. 150 meter van het hotel en brengt u naar het skigebied Kronplatz.
Begeleiding:
13-02-2027: Ada de Munck
Meer informatie over onze winterbegeleiding vindt u onder Winterbeleving volgens Fitál Vakanties





































