Wandelen en/of fietsen vanuit De Lutte
Vlakbij de grens van Duitsland ligt het lieflijke plaatsje De Lutte, een omgeving die zich uitstekend leent voor afwisselende wandelingen en/of fietsroutes. Twente en het Dinkelland biedt u veel prachtige wandelkilometers en in en rondom De Lutte kunt u uw hart ophalen.
Een tocht door het Lutterzand en langs de slingerende rivier de Dinkel is een waar avontuur. Hoge oevers, kleine zandstrandjes, ongerepte velden en omgevallen bomen, die met takken verder groeien in het water.
En mocht u zin hebben in een uitdaging? Twente is niet alleen maar vlak maar kent heuse bergen: de heuvelachtige omgeving brengt u naar de top van de Tankenberg, Paasberg of Hakenberg.
Of we nu direct vanuit ons hotel 1 van de mooiste laarzenpaden die Twente rijk is volgen, op pad bij landgoed Singraven met zijn watermolen, de beroemde Rhododendronlaan en Engelse tuin bezoeken of een bezoek brengen aan Oldenzaal …… alle tochten zijn stuk voor stuk de moeite waard.
Wandelniveau 1
De Wandelingen zijn ca. 2 tot 4 uur per dag door vlak of glooiend gebied. Geschikt voor de sportieve wandelaar. Het programma is in willekeurige volgorde. onder voorbehoud en afhankelijk van de omstandigheden ter plaatse (weer, overige omstandigheden). Er wordt een keuze gemaakt uit de mooiste wandelroutes. Uw wandelbegeleider bepaalt uiteindelijk het definitieve programma.
Wandelbegeleiding
dinsdag 10 mei door Ellis Groenendijk
Liever wandelen en/of fietsen
Neem uw fiets mee en verken de omgeving per fiets. Ook wandelaars kunnen ervoor kiezen om één of meerdere dagen te kiezen voor een fietsdag.
Klik hier voor meer informatie over wandelvakanties en Ellis Groenendijk.
